درباره ما

در سال ۱۳۹۱، به منظور رسیدگی بهتر به درخواست های شما و داشتن رابطه ای نزدیک تر، شرکت اطمینان گستر در قالب یک شرکت خدمات ماشین آلات بسته بندی فعالیت خود را آغاز نمود.

دید اصلی در این فرآیند نگاهی نو به فرایندهای کاری در تماس با مشتریان بود تا بتوانیم هرچه بهتر باور اصلی خود را در عمل اثبات کنیم. باور اصلی که یکی از ارزشهای خدشه ناپذیر شرکت اطمینان گستر می­باشد: مشتری سرمایه اصلی و همکار ماست.

تمامی فعالیت های تولید و خدماتی بارها و بارها و پیش از شکل گیری شرکت مطلبی را با ما در میان می گذاشتند و آن نیاز به یک همکار و مشاور همراه در امور فنی مربوط به ماشین آلات بسته بندیشان بود. برخی از مشتریان به علت نداشتن تجربه یا دید کافی دستگاه هایی را خریداری می کردند که پس از چند سال یا دیگر جوابگوی نیازشان نبود یا استهلاک آن را از چرخه کار خارج می کرد. نیاز شما به مشاوری بود که جهت سرمایه گذاری با بازدهی بالاتر از طریق افزایش دانش فنی شما را همراهی کند.

در بخش بعدی مشتریانی هستند که جهت نصب ماشین آلات خریداری شده و آموزش پرسنل فنی خود نیاز به یک همکار فنی دارند. بسیار دیده­ایم که دستگاه­های بسته بندی به همراه خطوط تولید به مشتری عرضه شده یا توسط خود مشتری از خارج از کشور وارد شده است که متاسفانه به علت فقدان اطلاعات دستگاه ها با بازده مناسبی بکار گرفته نشده و سرمایه مشتری در خطر می­باشد.

سپس شما نیاز به داشتن اطمینان خاطر از عملکرد دستگاه دارید تا بتوانید با خیالی آسوده برای آینده و تولید خود برنامه ریزی کنید. نیاز دارید تا بدانید دستگاه به عنوان یک سرمایه گذاری بازده و برگشت سرمایه مناسبی خواهد داشت که بازدیدهای دوره­ای می تواند این نیاز شما را نیز پاسخ داده و از وقوع خرابی ها و آسیب های ناشی از عدم رسیدگی به موقع جلوگیری کند.

در آخر نیز نیاز به یک متخصص فنی وجود دارد که رفع عیوب احتمالی را انجام داده و همواره در دسترس باشد. تعمیراتش قابل پیگیری بوده و علاوه بر رفع عیب، علت را نیز برای شما مشخص نماید تا از وقوع آشنا کنیم: اطمینان گستر.

اطمینان گستر مجموعه ای از متخصصین فنی است که برای پاسخگویی به نیازهای فوق اعلام آمادگی نموده و برای شما مشتریان محترم یک شریک و همکار می­باشند. شما می توانید پیش از سرمایه گذاری و خرید ماشین آلات بسته بندی با متخصصین ما تماس گرفته و اطلاعات مورد نیاز خود را به منظور ارزیابی نیاز و رسیدن به یک انتخاب بهینه درخواست نمائید. ما از ابتدا با شما همراه خواهید بود.

"دانش فنی ما" به معنای مجموعه دانش فنی تیم اطمینان گستر و تیم فنی شماست.

"خدمات ما" به معنای "آنچه شما خواسته اید" نه آنچه ما برای شما انجام می دهیم می باشد.

آخر آنکه، آنچه ما فراهم آورده ایم، جدای از شما و بدون شما معنا نداشته و سودآوری و توسعه شما چیزی است که به ما انگیزه بودن می دهد.