شرکت اطمینان گستر یارای صنعت خاور از زیرمجموعه های صنایع بهبند یزد با کد ثبتی 313 از سال 1390  با نام تجاری اطمینان گستر ( EG ) رسما فعالیت خود را در زمینه تولید ، فروش  و ارائه خدمات فنی دستگاههای تسمه کشی و بسته بندی آغاز نمود . 

این شرکت به پشتوانه دانش تخصصی کم نظیر مدیرانش در زمینه تولید تسمه های پلی پروپیلن (PP) و تولید و توزیع دستگاههای بسته بندی و تسمه کشی و اخذ نمایندگی برندهای مختلف اروپایی ، کانادایی و آسیایی به سرعت سهم زیادی در کمک به تامین دستگاهها و خدمات مربوط به آن در سراسر نقاط ایران پرداخت . 

در حال حاضر با ارائه انواع مختلف دستگاههای پرتابل ، نیمه اتوماتیک ، اتوماتیک و تمام اتوماتیک و در کنار آن داشتن بزرگترین انبار قطعه با بیش از 3000 قطعه ، همچنین پشتیبانی حرفه ای تعمیرات و خدمات پس از فروش به عنوان تکیه گاهی مطمئن برای صنایع مختلف به فعالیت خود ادامه می دهد . 

نگاه ما به این صنعت : 

دید اصلی در این مهم نگاهی نو به فرایندهای کاری در تماس با مشتریان بود تا بتوانیم هرچه بهتر باور اصلی خود را در عمل اثبات کنیم. باور اصلی که یکی از ارزشهای خدشه ناپذیر شرکت اطمینان گستر می­باشد:

 مشتری سرمایه اصلی و همکار ماست.

تمامی فعالیت های تولیدی و خدماتی بارها و بارها و پیش از شکل گیری شرکت مطلبی را با ما در میان می گذاشتند و آن نیاز به یک همکار و مشاور همراه در امور فنی مربوط به ماشین آلات بسته بندیشان بود.

 برخی از مشتریان به علت نداشتن تجربه یا دید کافی دستگاه هایی را خریداری می کردند که پس از چند سال یا دیگر جوابگوی نیازشان نبود یا استهلاک آن را از چرخه کار خارج می کرد. نیاز شما به مشاوری بود که جهت سرمایه گذاری با بازدهی بالاتر از طریق افزایش دانش فنی شما را همراهی کند.

در بخش بعدی مشتریانی هستند که جهت نصب ماشین آلات خریداری شده و آموزش پرسنل فنی خود نیاز به یک همکار فنی دارند. بسیار دیده­ایم که دستگاه­های بسته بندی به همراه خطوط تولید به مشتری عرضه شده یا توسط خود مشتری از خارج از کشور وارد شده است که متاسفانه به علت فقدان اطلاعات دستگاه ها با بازده مناسبی بکار گرفته نشده و سرمایه مشتری در خطر می­باشد.

سپس شما نیاز به داشتن اطمینان خاطر از عملکرد دستگاه دارید تا بتوانید با خیالی آسوده برای آینده و تولید خود برنامه ریزی کنید. نیاز دارید تا بدانید دستگاه به عنوان یک سرمایه گذاری بازده و برگشت سرمایه مناسبی خواهد داشت که بازدیدهای دوره­ای می تواند این نیاز شما را نیز پاسخ داده و از وقوع خرابی ها و آسیب های ناشی از عدم رسیدگی به موقع جلوگیری کند.

در آخر نیز نیاز به یک متخصص فنی وجود دارد که رفع عیوب احتمالی را انجام داده و همواره در دسترس باشد ، تعمیراتش قابل پیگیری بوده و علاوه بر رفع عیب، علت را نیز برای شما مشخص نماید . شرکت اطمینان گستر نیروهای متخصصی را در این زمینه آموزش و پرورش داده تا با تکمیل آخرین قطعه پازل در صنعت دستگاههای تسمه کش و بسته بندی ، تبدیل به تکیه گاهی مطمئن برای مشتریان گردد .